Członkowie Klastra Kamieniarskiego

Granex
Adres

GRANEX Sp. z o.o.
ul. Niepodległości 22
58-150 Strzegom

Kontakt

Telefon: +48 74 855-37-37
Fax: +48 74 855-53-75
GSM: +48 695 664 695

Internet

WEB: http://granex.com.pl
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Obszar działania

Obsługa inwestycji w zakresie dostawy elementów z kamienia naturalnego: doradztwo przedinwestycyjne, konsultacje na każdym etapie realizacji i dostawy po serwis. Bazę surowcową do produkcji stanowią, obok polskich granitów i piaskowców, także materiały z różnych stron świata. Posiadany park maszynowy, urządzenia i narzędzia, a przede wszystkim doświadczeni fachowcy, pozwalają na produkcję szerokiego wachlarza elementów ze wszystkich rodzajów skał. Szczególną grupą produktów, które wyróżniają fi rmę GRANEX są wszelkie elementy łukowe i profi le kaminne.

Doświadczenie

Firma uczestniczyła dotychczas w licznych pracach związanych z rewitalizacją zabytkowych starówek wielu miast w Polsce i Niemczech. Były to głównie rynki, place, ulice i tereny zieleni miejskiej w takich miejscowościach jak Berlin, Frankfurt nad Odrą, Guben, Vetschu, Kraków, Ząbkowice Śląskie, Siedlce i wiele innych. Wykonywaliśmy także elementy dla potrzeb renowacji zabytków w Polsce, Austrii, Francji i Niemczech. Były to międzi innymi takie obiekty jak Parlament i Muzeum Albertina w Wiedniu, mury obronne Zamku Wawel w Krakowie, liczne kościoły i rezydencje w Polsce i za granicą.